Zamówienia publiczne
Naprawa samochodu marki Star 266 z 1987 roku, z silnikiem MAN D0826 Euro 2. Termin (...)
-
Tytuł zamówienia publicznegoNaprawa samochodu marki Star 266 z 1987 roku, z silnikiem MAN D0826 Euro 2. Termin składania ofert do dnia 09.09.2026 r. do godz. 12:00.
-
Przedmiot postępowaniaNaprawa samochodu marki Star 266 z 1987 roku, z silnikiem MAN D0826 Euro 2. Termin składania ofert do dnia 09.09.2026 r. do godz. 12:00.
-
Termin składania ofert09/09/2026
-
Status postępowaniaw trakcie
Pliki do pobrania
-
1. Zapytanie ofertowe
- Plik pdf
- 277.99 Kb
-
2. Opis przedmiotu zamówienia
- Plik pdf
- 168.72 Kb
-
3. Formularz oferty
- Plik pdf
- 181.84 Kb
-
4. Projekt umowy
- Plik pdf
- 205.77 Kb
-
5. Oświadczenie dotyczące RODO
- Plik pdf
- 90.55 Kb
-
Autor wpisuAdam Smarz
-
Data utworzenia wpisu1 września 2026
-
Zmodyfikowany1 września 2026 przez Adam Smarz
-
Kategorie wpisu