Aktualności

Obwieszczenie o przyjęciu tymczasowych celów ochrony dla obszaru Natura 2000 Przybrzeżne wody Bałtyku PLB990002

  • 6 grudnia 2024
Biegus zmienny

Biegus zmienny Calidris alpina - fot. M. Zygmunt

Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni, który zgodnie z art. 27a ust. 2 ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 roku o ochronie przyrody (Dz. U. z 2024 r. poz. 1478, z późn. zm.) sprawuje nadzór nad obszarem Natura 2000 Przybrzeżne wody Bałtyku PLB990002, informuje o przyjęciu tymczasowych celów ochrony dla gatunków i ich siedlisk będących przedmiotami ochrony w ww. obszarze Natura 2000.

Pliki do pobrania

  • 1. Obwieszczenie o przyjęciu TCO dla Przybreżnych wód Bałtyku

    • Plik pdf
    • 48.60 Kb
  • 2. Tymczasowe cele ochrony Przybrzeżne wody Bałtyku

    • Plik pdf
    • 184.13 Kb

2 września 2026

Sport, morze i wielkie emocje. Bałtycki Maraton B…

XVI Bałtycki Maraton i XI Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza przeszły…

24 sierpnia 2026

Ostatnia okazja na spotkanie „Od Lasu po Fale” w …

Urząd Morski w Gdyni oraz Nadleśnictwo Gdańsk zapraszają w czwartek, …