
Umowy
Dostawa 10 sztuk pław stożkowych Fi 1000 mm wraz z pomalowaniem, znakiem szczytowym i osprzętem kotwicznym w ramach projektu „Ochrona gatunków siedlisk przyrodniczych w obszarach administrowanych przez Dyrektora Urzędu Morskiego w Gdyni” w ramach zadania „Oznakowanie granic obszarów Natura 2000 w celu ochrony gatunków zwierząt i siedlisk przyrodniczych”
-
Tytuł umowyDostawa 10 sztuk pław stożkowych Fi 1000 mm wraz z pomalowaniem, znakiem szczytowym i osprzętem kotwicznym w ramach projektu „Ochrona gatunków siedlisk przyrodniczych w obszarach administrowanych przez Dyrektora Urzędu Morskiego w Gdyni” w ramach zadania „Oznakowanie granic obszarów Natura 2000 w celu ochrony gatunków zwierząt i siedlisk przyrodniczych”
-
Numer umowyTZ2.375.5.2025.PM
-
Wykonawca umowyPrzedsiębiorstwo Usługowe "JABO" Jan Wierzchowski, ul. Przełom 14, 80-643 Gdańsk
-
Przedmiot umowyDostawa 10 sztuk pław stożkowych Fi 1000 mm wraz z pomalowaniem, znakiem szczytowym i osprzętem kotwicznym w ramach projektu „Ochrona gatunków siedlisk przyrodniczych w obszarach administrowanych przez Dyrektora Urzędu Morskiego w Gdyni” w ramach zadania „Oznakowanie granic obszarów Natura 2000 w celu ochrony gatunków zwierząt i siedlisk przyrodniczych”
-
Data zawarcia umowy08/09/2025
-
Data obowiązywania umowy07/12/2025
-
Wartość umowy w PLN377025.8 zł
-
Autor wpisuAgnieszka Witkowska
-
Data utworzenia wpisu9 września 2025
-
Zmodyfikowany9 września 2025 przez Agnieszka Witkowska
-
Kategorie wpisu