Instrukcja BIP

Poruszanie się po stronach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Morskiego w Gdyni umożliwia menu przedmiotowe umieszczone w lewej części strony Biuletynu.

Menu przedmiotowe zostało podzielone na grupy tematyczne:

  • Informacje ogólne
  • Urząd
  • Praca
  • Zamówienia publiczne

Wybierając poszczególne pozycje menu znajdujące się w danej grupie tematycznej uzyskamy interesujące nas informacje. Na wszystkich podstronach istnieje dostęp do rozwijalnego menu poziomego, z którego można przejść do innych podstron WWW w tym także do BIP.

Po prawej stronie strony Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Morskiego w Gdyni znajduje się także sekcja Informator Urzędowy z danymi kontaktowymi. Po wybraniu odnośnika umgdy@umgdy.gov.pl otworzy się klient poczty elektronicznej adresem poczty elektronicznej Administratora Strony. Z tej pozycji istnieje możliwość przesłania wiadomości do Urzędu Morskiego w Gdyni.

Natomiast po wybraniu odnośnika EPUAP użytkownik zostanie przekierowany do elektronicznej skrzynki podawczej Urzędu Morskiego w Gdyni skąd można kontaktować się z urzędem za pomocą zdefiniowanych formularzy.

W prawym górnym rogu strony znajduje się moduł wyszukujący, którego zadaniem jest przeszukiwanie danych zamieszczonych na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Morskiego w Gdyni. W polu edycyjnym modułu należy wpisać szukaną frazę, pojedynczy wyraz lub część wyrazu i zatwierdzić przyciskiem ‚szukaj’.

Opublikowany: przez: . Ostatnia zmiana: